This is the current climate summary for station/object YC1JEL-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.67° C |
| Low Temperature | 31.11° C |
| Average Temperature | 31.57° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 919 mm |
| Lowest Pressure | 919 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.89° C |
| Low Temperature | 26.67° C |
| Average Temperature | 31° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 920 mm |
| Lowest Pressure | 916 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 31.67° C | 33.89° C | 32.22° C | 31.67° C | 32.22° C | 33.89° C | 34.44° C |
| Low Temperature | 31.11° C | 26.67° C | 26.67° C | 26.67° C | 28.33° C | 27.78° C | 28.89° C |
| Average Temperature | 31.57° C | 31° C | 29.91° C | 30.25° C | 31.06° C | 31.65° C | 31.82° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 919 mm | 920 mm | 921 mm | 921 mm | 920 mm | 920 mm | 919 mm |
| Lowest Pressure | 919 mm | 916 mm | 917 mm | 918 mm | 917 mm | 916 mm | 916 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active