This is the current climate summary for station/object YD3CRY-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 28.89° C |
| Average Temperature | 29.17° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 982 mm |
| Lowest Pressure | 982 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 28.89° C |
| Average Temperature | 29.28° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 984 mm |
| Lowest Pressure | 980 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 29.44° C | 29.44° C | 30° C | 0° C | 0° C | 0° C | 0° C |
| Low Temperature | 28.89° C | 28.89° C | 28.89° C | 0° C | 0° C | 0° C | 0° C |
| Average Temperature | 29.17° C | 29.28° C | 29.49° C | 0° C | 0° C | 0° C | 0° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 982 mm | 984 mm | 983 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Lowest Pressure | 982 mm | 980 mm | 979 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active