This is the current climate summary for station/object IZ5TJI-3. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.89° C |
| Low Temperature | 14.44° C |
| Average Temperature | 24.62° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (5.36 m/s) |
| Highest Pressure: | 1025 mm |
| Lowest Pressure | 1019.9 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.67° C |
| Low Temperature | 12.22° C |
| Average Temperature | 23.1° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (6.26 m/s) |
| Highest Pressure: | 1026 mm |
| Lowest Pressure | 1022.9 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 33.89° C | 31.67° C | 28.89° C | 28.33° C | 28.33° C | 29.44° C | 22.78° C |
| Low Temperature | 14.44° C | 12.22° C | 15.56° C | 11.67° C | 10.56° C | 10° C | 10° C |
| Average Temperature | 24.62° C | 23.1° C | 23.2° C | 21.19° C | 19.78° C | 19.07° C | 16.2° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1025 mm | 1026 mm | 1024 mm | 1023.6 mm | 1024.9 mm | 1023.5 mm | 1022.5 mm |
| Lowest Pressure | 1019.9 mm | 1022.9 mm | 1022 mm | 1020.3 mm | 1021 mm | 1020.2 mm | 1019.8 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active