This is the current climate summary for station/object YC1IVW-4. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.89° C |
| Low Temperature | 25.56° C |
| Average Temperature | 26.86° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 927 mm |
| Lowest Pressure | 926 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.67° C |
| Low Temperature | 27.22° C |
| Average Temperature | 29.25° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 928 mm |
| Lowest Pressure | 923 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 28.89° C | 31.67° C | 30° C | 30.56° C | 30.56° C | 30.56° C | 31.11° C |
| Low Temperature | 25.56° C | 27.22° C | 26.67° C | 26.67° C | 26.67° C | 28.33° C | 28.33° C |
| Average Temperature | 26.86° C | 29.25° C | 28.51° C | 28.58° C | 28.92° C | 29.61° C | 29.64° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 927 mm | 928 mm | 928 mm | 929 mm | 928 mm | 928 mm | 927 mm |
| Lowest Pressure | 926 mm | 923 mm | 924 mm | 925 mm | 924 mm | 924 mm | 923 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active