This is the current climate summary for station/object SR9WXGR. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 22.78° C |
| Low Temperature | 20.56° C |
| Average Temperature | 21.42° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 982 mm |
| Lowest Pressure | 978 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 15.56° C |
| Average Temperature | 22.94° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 989 mm |
| Lowest Pressure | 983 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 22.78° C | 32.78° C | 28.89° C | 30° C | 26.67° C | 25.56° C | 22.78° C |
| Low Temperature | 20.56° C | 15.56° C | 18.89° C | 12.78° C | 10.56° C | 13.89° C | 10.56° C |
| Average Temperature | 21.42° C | 22.94° C | 21.97° C | 20.35° C | 18.75° C | 18.77° C | 16.76° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 982 mm | 989 mm | 990 mm | 988 mm | 989 mm | 989 mm | 986 mm |
| Lowest Pressure | 978 mm | 983 mm | 986 mm | 986 mm | 987 mm | 986 mm | 982 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active