This is the current climate summary for station/object TI3ESG. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.67° C |
| Low Temperature | 25.56° C |
| Average Temperature | 25.91° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 879 mm |
| Lowest Pressure | 876 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.89° C |
| Low Temperature | 25° C |
| Average Temperature | 26.77° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 879 mm |
| Lowest Pressure | 876 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 26.67° C | 28.89° C | 27.78° C | 28.33° C | 28.33° C | 28.89° C | 26.11° C |
| Low Temperature | 25.56° C | 25° C | 25° C | 25° C | 25° C | 23.89° C | 25° C |
| Average Temperature | 25.91° C | 26.77° C | 26.5° C | 26.48° C | 26.49° C | 26.14° C | 25.59° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 879 mm | 879 mm | 880 mm | 881 mm | 881 mm | 880 mm | 880 mm |
| Lowest Pressure | 876 mm | 876 mm | 877 mm | 878 mm | 878 mm | 878 mm | 877 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active