This is the current climate summary for station/object SV2JU-2. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.33° C |
| Low Temperature | 18.89° C |
| Average Temperature | 25.05° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (4.02 m/s) |
| Highest Pressure: | 1023 mm |
| Lowest Pressure | 1018 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 17.22° C |
| Average Temperature | 22.59° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (3.58 m/s) |
| Highest Pressure: | 1025 mm |
| Lowest Pressure | 1021 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 33.33° C | 30.56° C | 23.33° C | 28.89° C | 27.22° C | 30.56° C | 26.11° C |
| Low Temperature | 18.89° C | 17.22° C | 18.89° C | 18.89° C | 18.89° C | 17.78° C | 14.44° C |
| Average Temperature | 25.05° C | 22.59° C | 19.65° C | 22.53° C | 22.36° C | 22.84° C | 20.46° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 7.87 mm | 1.78 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1023 mm | 1025 mm | 1024 mm | 1018 mm | 1016 mm | 1015 mm | 1015 mm |
| Lowest Pressure | 1018 mm | 1021 mm | 1017 mm | 1016 mm | 1014 mm | 1012 mm | 1012 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active