This is the current climate summary for station/object S55HHH-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 28.33° C |
| Average Temperature | 30.46° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 992 mm |
| Lowest Pressure | 991 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 25.56° C |
| Average Temperature | 28.34° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 992 mm |
| Lowest Pressure | 990 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 | Mon May 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 32.78° C | 32.78° C | 28.33° C | 27.22° C | 26.67° C | 25.56° C | 24.44° C |
| Low Temperature | 28.33° C | 25.56° C | 23.89° C | 22.78° C | 23.33° C | 21.67° C | 21.11° C |
| Average Temperature | 30.46° C | 28.34° C | 25.74° C | 24.98° C | 24.9° C | 23.8° C | 22.81° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 992 mm | 992 mm | 992 mm | 992 mm | 990 mm | 987 mm | 984 mm |
| Lowest Pressure | 991 mm | 990 mm | 989 mm | 990 mm | 987 mm | 983 mm | 979 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active