This is the current climate summary for station/object WO1G-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 25.56° C |
| Average Temperature | 28.14° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (2.24 m/s) |
| Highest Pressure: | 1019.2 mm |
| Lowest Pressure | 1016.3 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 25° C |
| Average Temperature | 27.55° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (2.24 m/s) |
| Highest Pressure: | 1019.4 mm |
| Lowest Pressure | 1016 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30.56° C | 30° C | 30° C | 31.11° C | 31.11° C | 30.56° C | 29.44° C |
| Low Temperature | 25.56° C | 25° C | 22.78° C | 24.44° C | 23.89° C | 22.22° C | 24.44° C |
| Average Temperature | 28.14° C | 27.55° C | 26.53° C | 27.62° C | 27.18° C | 26.83° C | 26.76° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1019.2 mm | 1019.4 mm | 1020.4 mm | 1019.5 mm | 1018.1 mm | 1017.6 mm | 1020.2 mm |
| Lowest Pressure | 1016.3 mm | 1016 mm | 1016.6 mm | 1016.1 mm | 1015.5 mm | 1015.6 mm | 1016.5 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active