This is the current climate summary for station/object YC1JEA-12. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.22° C |
| Low Temperature | 26.11° C |
| Average Temperature | 26.81° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 914 mm |
| Lowest Pressure | 913 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 24.44° C |
| Average Temperature | 27.12° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 915 mm |
| Lowest Pressure | 911 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 27.22° C | 30° C | 28.33° C | 28.89° C | 29.44° C | 30° C | 30° C |
| Low Temperature | 26.11° C | 24.44° C | 24.44° C | 24.44° C | 25.56° C | 25.56° C | 24.44° C |
| Average Temperature | 26.81° C | 27.12° C | 26.23° C | 26.3° C | 27.19° C | 27.84° C | 27.64° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 914 mm | 915 mm | 916 mm | 916 mm | 915 mm | 915 mm | 914 mm |
| Lowest Pressure | 913 mm | 911 mm | 912 mm | 912 mm | 912 mm | 911 mm | 646 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active