This is the current climate summary for station/object E24OWX-2. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 34.44° C |
| Low Temperature | 33.89° C |
| Average Temperature | 34.29° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 999 mm |
| Lowest Pressure | 997 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 39.44° C |
| Low Temperature | 32.78° C |
| Average Temperature | 35.33° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 999 mm |
| Lowest Pressure | 995 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 34.44° C | 39.44° C | 39.44° C | 40.56° C | 37.22° C | 35° C | 38.33° C |
| Low Temperature | 33.89° C | 32.78° C | 32.78° C | 32.78° C | 32.78° C | 32.78° C | 32.22° C |
| Average Temperature | 34.29° C | 35.33° C | 35.39° C | 36.09° C | 34.05° C | 33.69° C | 34.59° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 999 mm | 999 mm | 1001 mm | 1002 mm | 1001 mm | 1001 mm | 998 mm |
| Lowest Pressure | 997 mm | 995 mm | 995 mm | 996 mm | 997 mm | 997 mm | 994 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active