This is the current climate summary for station/object EA1AHP-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.22° C |
| Low Temperature | 21.11° C |
| Average Temperature | 23.37° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 935 mm |
| Lowest Pressure | 933 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 20.56° C |
| Average Temperature | 27.34° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 937 mm |
| Lowest Pressure | 934 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 27.22° C | 32.78° C | 32.78° C | 31.67° C | 27.78° C | 31.11° C | 31.11° C |
| Low Temperature | 21.11° C | 20.56° C | 22.22° C | 18.89° C | 18.33° C | 18.89° C | 17.78° C |
| Average Temperature | 23.37° C | 27.34° C | 27.54° C | 25.58° C | 23.72° C | 25.54° C | 24.9° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 935 mm | 937 mm | 937 mm | 935 mm | 936 mm | 934 mm | 935 mm |
| Lowest Pressure | 933 mm | 934 mm | 933 mm | 932 mm | 932 mm | 931 mm | 932 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active