This is the current climate summary for station/object 9W2FAI-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 30° C |
| Average Temperature | 30.26° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1004 mm |
| Lowest Pressure | 1003 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 28.33° C |
| Average Temperature | 29.67° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1004 mm |
| Lowest Pressure | 999 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30.56° C | 30.56° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.67° C | 31.67° C |
| Low Temperature | 30° C | 28.33° C | 28.33° C | 28.33° C | 27.78° C | 28.89° C | 28.33° C |
| Average Temperature | 30.26° C | 29.67° C | 29.82° C | 29.77° C | 30.07° C | 30.92° C | 30.53° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1004 mm | 1004 mm | 1004 mm | 1005 mm | 1004 mm | 1003 mm | 1002 mm |
| Lowest Pressure | 1003 mm | 999 mm | 1001 mm | 1000 mm | 1000 mm | 999 mm | 998 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active