This is the current climate summary for station/object YD1CKM-3. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.67° C |
| Low Temperature | 30° C |
| Average Temperature | 30.89° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 990 mm |
| Lowest Pressure | 987 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 28.89° C |
| Average Temperature | 30.64° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 990 mm |
| Lowest Pressure | 985 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 31.67° C | 32.78° C | 30° C | 31.67° C | 31.67° C | 31.67° C | 31.67° C |
| Low Temperature | 30° C | 28.89° C | 28.89° C | 30° C | 30.56° C | 30.56° C | 30.56° C |
| Average Temperature | 30.89° C | 30.64° C | 29.84° C | 30.67° C | 30.93° C | 31.47° C | 31.27° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 990 mm | 990 mm | 990 mm | 991 mm | 991 mm | 990 mm | 989 mm |
| Lowest Pressure | 987 mm | 985 mm | 987 mm | 988 mm | 986 mm | 986 mm | 985 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active