This is the current climate summary for station/object E23XBQ-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 25.56° C |
| Average Temperature | 26.06° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 973 mm |
| Lowest Pressure | 970 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 37.22° C |
| Low Temperature | 24.44° C |
| Average Temperature | 28.56° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 973 mm |
| Lowest Pressure | 969 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 29.44° C | 37.22° C | 37.22° C | 37.22° C | 35.56° C | 37.22° C | 38.33° C |
| Low Temperature | 25.56° C | 24.44° C | 25.56° C | 25.56° C | 25.56° C | 25.56° C | 25.56° C |
| Average Temperature | 26.06° C | 28.56° C | 29.7° C | 30.32° C | 28.83° C | 29.76° C | 30.24° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 973 mm | 973 mm | 974 mm | 974 mm | 974 mm | 974 mm | 972 mm |
| Lowest Pressure | 970 mm | 969 mm | 968 mm | 969 mm | 968 mm | 968 mm | 966 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active