This is the current climate summary for station/object YO8RBY-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.89° C |
| Low Temperature | 26.67° C |
| Average Temperature | 27.45° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 982 mm |
| Lowest Pressure | 975 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.78° C |
| Low Temperature | 26.11° C |
| Average Temperature | 26.62° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 981 mm |
| Lowest Pressure | 979 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 28.89° C | 27.78° C | 26.67° C | 27.78° C | 27.78° C | 26.67° C | 27.78° C |
| Low Temperature | 26.67° C | 26.11° C | 25.56° C | 25.56° C | 25.56° C | 25.56° C | 26.11° C |
| Average Temperature | 27.45° C | 26.62° C | 26.2° C | 26.33° C | 26.12° C | 26.15° C | 26.56° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 982 mm | 981 mm | 982 mm | 982 mm | 979 mm | 975 mm | 973 mm |
| Lowest Pressure | 975 mm | 979 mm | 980 mm | 979 mm | 974 mm | 971 mm | 971 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active