This is the current climate summary for station/object W7SA-12. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 21.11° C |
| Low Temperature | 17.22° C |
| Average Temperature | 19.09° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1014 mm |
| Lowest Pressure | 1013 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 35.56° C |
| Low Temperature | 16.67° C |
| Average Temperature | 25.25° C |
| Rain: | 0.25 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (6.71 m/s) |
| Highest Pressure: | 1016 mm |
| Lowest Pressure | 1013 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 21.11° C | 35.56° C | 33.89° C | 33.33° C | 33.33° C | 32.22° C | 31.67° C |
| Low Temperature | 17.22° C | 16.67° C | 17.78° C | 16.11° C | 13.89° C | 13.33° C | 13.89° C |
| Average Temperature | 19.09° C | 25.25° C | 26.58° C | 25.79° C | 25.21° C | 24.31° C | 24.76° C |
| Rain: | 0 mm | 0.25 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1014 mm | 1016 mm | 1015 mm | 1013.1 mm | 1014 mm | 1015 mm | 1015 mm |
| Lowest Pressure | 1013 mm | 1013 mm | 1013 mm | 1011 mm | 1011 mm | 1012 mm | 1013 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active