This is the current climate summary for station/object LKPR. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.78° C |
| Low Temperature | 10.56° C |
| Average Temperature | 21.39° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1030 mm |
| Lowest Pressure | 1024 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.67° C |
| Low Temperature | 13.89° C |
| Average Temperature | 20.3° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1033 mm |
| Lowest Pressure | 1030 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 27.78° C | 26.67° C | 28.89° C | 25.56° C | 22.78° C | 20° C | 20° C |
| Low Temperature | 10.56° C | 13.89° C | 11.67° C | 10° C | 8.89° C | 10° C | 6.67° C |
| Average Temperature | 21.39° C | 20.3° C | 20.91° C | 18.91° C | 16.49° C | 15.11° C | 15.02° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1030 mm | 1033 mm | 1030 mm | 1030 mm | 1030 mm | 1028 mm | 1025 mm |
| Lowest Pressure | 1024 mm | 1030 mm | 1027 mm | 1027 mm | 1028 mm | 1025 mm | 1020 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active