This is the current climate summary for station/object DO1TNP-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.89° C |
| Low Temperature | 14.44° C |
| Average Temperature | 21.99° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 644 mm |
| Lowest Pressure | 639 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.33° C |
| Low Temperature | 18.33° C |
| Average Temperature | 23.25° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 641 mm |
| Lowest Pressure | 639 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 | Mon May 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 28.89° C | 28.33° C | 30.56° C | 27.22° C | 21.67° C | 20.56° C | 22.22° C |
| Low Temperature | 14.44° C | 18.33° C | 15.56° C | 12.78° C | 14.44° C | 13.89° C | 8.89° C |
| Average Temperature | 21.99° C | 23.25° C | 23.84° C | 21.36° C | 17.7° C | 16.18° C | 16.26° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 644 mm | 641 mm | 646 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Lowest Pressure | 639 mm | 639 mm | 643 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active