This is the current climate summary for station/object YO2MD-11. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.11° C |
| Low Temperature | 17.78° C |
| Average Temperature | 25.19° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 710 mm |
| Lowest Pressure | 697 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 18.33° C |
| Average Temperature | 25.41° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 709 mm |
| Lowest Pressure | 697 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 31.11° C | 30° C | 27.78° C | 27.22° C | 25.56° C | 24.44° C | 23.33° C |
| Low Temperature | 17.78° C | 18.33° C | 14.44° C | 14.44° C | 15° C | 13.33° C | 12.22° C |
| Average Temperature | 25.19° C | 25.41° C | 22.33° C | 21.34° C | 20.69° C | 20.14° C | 18.55° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 710 mm | 709 mm | 707 mm | 706 mm | 705 mm | 703 mm | 702 mm |
| Lowest Pressure | 697 mm | 697 mm | 693 mm | 693 mm | 694 mm | 692 mm | 691 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active