This is the current climate summary for station/object OE3XAM-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 34.44° C |
| Low Temperature | 13.33° C |
| Average Temperature | 23.43° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 993 mm |
| Lowest Pressure | 987 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 15° C |
| Average Temperature | 23.23° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 995 mm |
| Lowest Pressure | 991 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 34.44° C | 32.78° C | 32.22° C | 29.44° C | 26.11° C | 21.11° C | 20° C |
| Low Temperature | 13.33° C | 15° C | 11.11° C | 9.44° C | 8.33° C | 11.67° C | 7.22° C |
| Average Temperature | 23.43° C | 23.23° C | 21.16° C | 18.69° C | 16.92° C | 15.73° C | 12.3° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 2.03 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 993 mm | 995 mm | 994 mm | 994 mm | 994 mm | 993 mm | 990 mm |
| Lowest Pressure | 987 mm | 991 mm | 990 mm | 990 mm | 991 mm | 990 mm | 985 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active