This is the current climate summary for station/object OE2SWM. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.67° C |
| Low Temperature | 8.89° C |
| Average Temperature | 21.96° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 983 mm |
| Lowest Pressure | 978 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 10.56° C |
| Average Temperature | 21.06° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 983 mm |
| Lowest Pressure | 981 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 31.67° C | 30° C | 30° C | 28.89° C | 26.67° C | 18.89° C | 15.56° C |
| Low Temperature | 8.89° C | 10.56° C | 6.67° C | 5° C | 2.78° C | 6.67° C | 5.56° C |
| Average Temperature | 21.96° C | 21.06° C | 19.02° C | 16.89° C | 14.98° C | 12.05° C | 11° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 983 mm | 983 mm | 982 mm | 981 mm | 981 mm | 981 mm | 978 mm |
| Lowest Pressure | 978 mm | 981 mm | 980 mm | 979 mm | 979 mm | 980 mm | 975 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active