This is the current climate summary for station/object EA2BK-11. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 48.89° C |
| Low Temperature | 17.22° C |
| Average Temperature | 29.52° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 958 mm |
| Lowest Pressure | 954 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 44.44° C |
| Low Temperature | 16.67° C |
| Average Temperature | 28.03° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 959 mm |
| Lowest Pressure | 956 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 48.89° C | 44.44° C | 45.56° C | 47.78° C | 50.56° C | 49.44° C | 46.11° C |
| Low Temperature | 17.22° C | 16.67° C | 19.44° C | 20° C | 19.44° C | 17.78° C | 16.67° C |
| Average Temperature | 29.52° C | 28.03° C | 29.77° C | 30.53° C | 30.23° C | 29.42° C | 27.18° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 958 mm | 959 mm | 957 mm | 956 mm | 956 mm | 957 mm | 956 mm |
| Lowest Pressure | 954 mm | 956 mm | 954 mm | 953 mm | 953 mm | 953 mm | 952 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active