This is the current climate summary for station/object KG5EIU-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 30.56° C |
| Average Temperature | 31.57° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 993 mm |
| Lowest Pressure | 990 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.89° C |
| Low Temperature | 31.11° C |
| Average Temperature | 32.36° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 996 mm |
| Lowest Pressure | 991 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 32.78° C | 33.89° C | 32.78° C | 32.78° C | 32.78° C | 32.78° C | 33.33° C |
| Low Temperature | 30.56° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.67° C | 31.11° C |
| Average Temperature | 31.57° C | 32.36° C | 31.85° C | 31.79° C | 31.93° C | 32.18° C | 32.02° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 993 mm | 996 mm | 996 mm | 994 mm | 991 mm | 996 mm | 1000 mm |
| Lowest Pressure | 990 mm | 991 mm | 994 mm | 989 mm | 988 mm | 991 mm | 995 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active