This is the current climate summary for station/object OM7AHJ-15. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.22° C |
| Low Temperature | 25° C |
| Average Temperature | 25.99° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1001 mm |
| Lowest Pressure | 996 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.67° C |
| Low Temperature | 23.33° C |
| Average Temperature | 25.45° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1001 mm |
| Lowest Pressure | 999 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 27.22° C | 26.67° C | 26.67° C | 25.56° C | 24.44° C | 23.89° C | 23.33° C |
| Low Temperature | 25° C | 23.33° C | 21.67° C | 22.22° C | 20° C | 22.22° C | 21.67° C |
| Average Temperature | 25.99° C | 25.45° C | 24.83° C | 24.02° C | 22.94° C | 22.78° C | 22.19° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1001 mm | 1001 mm | 1002 mm | 1001 mm | 1001 mm | 998 mm | 995 mm |
| Lowest Pressure | 996 mm | 999 mm | 998 mm | 999 mm | 998 mm | 995 mm | 992 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active