This is the current climate summary for station/object IW4ENL-7. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 38.89° C |
| Low Temperature | 20.56° C |
| Average Temperature | 29.32° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (4.47 m/s) |
| Highest Pressure: | 976 mm |
| Lowest Pressure | 971 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 35° C |
| Low Temperature | 19.44° C |
| Average Temperature | 27.12° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (5.36 m/s) |
| Highest Pressure: | 977 mm |
| Lowest Pressure | 975 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 38.89° C | 35° C | 31.11° C | 31.67° C | 32.78° C | 126.11° C | 30° C |
| Low Temperature | 20.56° C | 19.44° C | 17.78° C | 16.11° C | 15.56° C | 13.33° C | 11.11° C |
| Average Temperature | 29.32° C | 27.12° C | 24.35° C | 23.27° C | 22.38° C | 22.02° C | 19.1° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 976 mm | 977 mm | 976 mm | 975 mm | 975 mm | 974 mm | 973 mm |
| Lowest Pressure | 971 mm | 975 mm | 974 mm | 972 mm | 972 mm | 971 mm | 969 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active