This is the current climate summary for station/object SCCI. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 6.67° C |
| Low Temperature | 2.78° C |
| Average Temperature | 4.32° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1021 mm |
| Lowest Pressure | 1016 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 5.56° C |
| Low Temperature | 0° C |
| Average Temperature | 3.07° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1016 mm |
| Lowest Pressure | 1011 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 6.67° C | 5.56° C | 6.67° C | 5.56° C | 10° C | 5.56° C | 10.56° C |
| Low Temperature | 2.78° C | 0° C | 3.89° C | 5° C | 5.56° C | 0.56° C | 5° C |
| Average Temperature | 4.32° C | 3.07° C | 5.25° C | 5.22° C | 7.96° C | 3.66° C | 7.28° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1021 mm | 1016 mm | 1010 mm | 1019 mm | 1020 mm | 1022 mm | 1026 mm |
| Lowest Pressure | 1016 mm | 1011 mm | 1006 mm | 1009 mm | 1014 mm | 1013 mm | 1023 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active