This is the current climate summary for station/object ED5YAW-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 24.44° C |
| Low Temperature | 12.22° C |
| Average Temperature | 18.09° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 888 mm |
| Lowest Pressure | 886 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 25.56° C |
| Low Temperature | 13.33° C |
| Average Temperature | 18.8° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 888 mm |
| Lowest Pressure | 886 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 24.44° C | 25.56° C | 23.89° C | 25.56° C | 26.11° C | 25.56° C | 26.11° C |
| Low Temperature | 12.22° C | 13.33° C | 13.89° C | 13.89° C | 15° C | 15° C | 15° C |
| Average Temperature | 18.09° C | 18.8° C | 18.62° C | 19.28° C | 19.39° C | 19.79° C | 20.49° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 888 mm | 888 mm | 887 mm | 886 mm | 886 mm | 887 mm | 886 mm |
| Lowest Pressure | 886 mm | 886 mm | 884 mm | 884 mm | 884 mm | 885 mm | 883 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active