This is the current climate summary for station/object TB3DEU-9. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 27.22° C |
| Average Temperature | 28.62° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1003 mm |
| Lowest Pressure | 1000 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 28.33° C |
| Average Temperature | 28.7° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1004 mm |
| Lowest Pressure | 1002 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 30° C |
| Low Temperature | 27.22° C | 28.33° C | 28.33° C | 27.22° C | 27.78° C | 27.78° C | 27.22° C |
| Average Temperature | 28.62° C | 28.7° C | 28.78° C | 28.61° C | 28.45° C | 28.53° C | 28.79° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1003 mm | 1004 mm | 1003 mm | 998 mm | 996 mm | 994 mm | 993 mm |
| Lowest Pressure | 1000 mm | 1002 mm | 997 mm | 995 mm | 994 mm | 992 mm | 988 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active