This is the current climate summary for station/object HS5SQI-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 27.22° C |
| Average Temperature | 28.66° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 964 mm |
| Lowest Pressure | 963 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 36.11° C |
| Low Temperature | 26.67° C |
| Average Temperature | 31.1° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 966 mm |
| Lowest Pressure | 960 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30° C | 36.11° C | 35.56° C | 34.44° C | 35.56° C | 35.56° C | 35.56° C |
| Low Temperature | 27.22° C | 26.67° C | 26.67° C | 28.89° C | 28.33° C | 28.89° C | 27.22° C |
| Average Temperature | 28.66° C | 31.1° C | 29.93° C | 31.2° C | 31.59° C | 31.38° C | 31.45° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 964 mm | 966 mm | 967 mm | 967 mm | 967 mm | 966 mm | 964 mm |
| Lowest Pressure | 963 mm | 960 mm | 962 mm | 962 mm | 961 mm | 962 mm | 959 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active