This is the current climate summary for station/object EA4AC-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 25.56° C |
| Average Temperature | 27.07° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 954 mm |
| Lowest Pressure | 950 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 29.44° C |
| Low Temperature | 25° C |
| Average Temperature | 27.14° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 954 mm |
| Lowest Pressure | 951 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 28.89° C | 28.89° C | 27.78° C | 26.67° C |
| Low Temperature | 25.56° C | 25° C | 25° C | 24.44° C | 23.89° C | 21.67° C | 22.22° C |
| Average Temperature | 27.07° C | 27.14° C | 26.67° C | 26.16° C | 25.88° C | 24.97° C | 23.86° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 954 mm | 954 mm | 952 mm | 952 mm | 953 mm | 953 mm | 952 mm |
| Lowest Pressure | 950 mm | 951 mm | 949 mm | 949 mm | 948 mm | 949 mm | 949 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active