This is the current climate summary for station/object AK4FD. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 20.56° C |
| Low Temperature | 20.56° C |
| Average Temperature | 20.56° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (1.34 m/s) |
| Highest Pressure: | 1020.4 mm |
| Lowest Pressure | 1019 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 20° C |
| Average Temperature | 22.6° C |
| Rain: | 1.78 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (2.24 m/s) |
| Highest Pressure: | 1022 mm |
| Lowest Pressure | 1018.3 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Mon May 25 | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 20.56° C | 30° C | 30° C | 22.78° C | 15° C | 20.56° C | 31.67° C |
| Low Temperature | 20.56° C | 20° C | 19.44° C | 13.33° C | 13.89° C | 14.44° C | 17.78° C |
| Average Temperature | 20.56° C | 22.6° C | 23.16° C | 17.33° C | 14.65° C | 16.43° C | 23.23° C |
| Rain: | 0 mm | 1.78 mm | 1.02 mm | 1.52 mm | 0.51 mm | 13.72 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1020.4 mm | 1022 mm | 1021.5 mm | 1024.6 mm | 1024.8 mm | 1023.5 mm | 1020 mm |
| Lowest Pressure | 1019 mm | 1018.3 mm | 1017.9 mm | 1020 mm | 1021.8 mm | 1019.6 mm | 1016.7 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active