This is the current climate summary for station/object HB9HJL-11. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.33° C |
| Low Temperature | 14.44° C |
| Average Temperature | 23.95° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 963 mm |
| Lowest Pressure | 928 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.89° C |
| Low Temperature | 14.44° C |
| Average Temperature | 23.41° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 964 mm |
| Lowest Pressure | 932 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 33.33° C | 33.89° C | 32.22° C | 31.67° C | 28.89° C | 24.44° C | 19.44° C |
| Low Temperature | 14.44° C | 14.44° C | 12.78° C | 10.56° C | 8.33° C | 6.67° C | 9.44° C |
| Average Temperature | 23.95° C | 23.41° C | 22.64° C | 21.11° C | 18.83° C | 15.6° C | 13.73° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 963 mm | 964 mm | 963 mm | 961 mm | 962 mm | 965 mm | 962 mm |
| Lowest Pressure | 928 mm | 932 mm | 927 mm | 922 mm | 928 mm | 926 mm | 936 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active