This is the current climate summary for station/object IU2EBF-4. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 15.56° C |
| Low Temperature | 15° C |
| Average Temperature | 15.4° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1053 mm |
| Lowest Pressure | 1053 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.67° C |
| Low Temperature | 13.33° C |
| Average Temperature | 21.85° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1057 mm |
| Lowest Pressure | 1053 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 15.56° C | 31.67° C | 30.56° C | 33.33° C | 27.78° C | 25° C | 26.67° C |
| Low Temperature | 15° C | 13.33° C | 12.22° C | 12.22° C | 10° C | 8.33° C | 9.44° C |
| Average Temperature | 15.4° C | 21.85° C | 20.21° C | 18.7° C | 17.38° C | 15.6° C | 16.41° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1053 mm | 1057 mm | 1058 mm | 1057 mm | 1054 mm | 1053 mm | 1052 mm |
| Lowest Pressure | 1053 mm | 1053 mm | 1056 mm | 1054 mm | 1053 mm | 1052 mm | 1050 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active