This is the current climate summary for station/object CA3DJL-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.33° C |
| Low Temperature | 10° C |
| Average Temperature | 17.99° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 982 mm |
| Lowest Pressure | 980 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 5.56° C |
| Average Temperature | 15.94° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 988 mm |
| Lowest Pressure | 981 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 33.33° C | 30.56° C | 14.44° C | 12.78° C | 12.22° C | 21.11° C | 14.44° C |
| Low Temperature | 10° C | 5.56° C | 4.44° C | 7.22° C | 5° C | 9.44° C | 8.33° C |
| Average Temperature | 17.99° C | 15.94° C | 8.35° C | 9.26° C | 8.7° C | 12.59° C | 10.73° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 982 mm | 988 mm | 991 mm | 991 mm | 989 mm | 988 mm | 985 mm |
| Lowest Pressure | 980 mm | 981 mm | 987 mm | 987 mm | 987 mm | 984 mm | 983 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active