This is the current climate summary for station/object HB9GFF-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 19.44° C |
| Low Temperature | 16.11° C |
| Average Temperature | 17.31° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 0 mm |
| Lowest Pressure | 0 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 36.11° C |
| Low Temperature | 14.44° C |
| Average Temperature | 23.44° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 966 mm |
| Lowest Pressure | 962 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 19.44° C | 36.11° C | 36.67° C | 35.56° C | 32.78° C | 31.67° C | 28.89° C |
| Low Temperature | 16.11° C | 14.44° C | 15° C | 11.67° C | 10.56° C | 9.44° C | 9.44° C |
| Average Temperature | 17.31° C | 23.44° C | 23.46° C | 21.86° C | 20.31° C | 18.69° C | 17.8° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 0 mm | 966 mm | 967 mm | 966 mm | 964 mm | 965 mm | 966 mm |
| Lowest Pressure | 0 mm | 962 mm | 965 mm | 965 mm | 963 mm | 963 mm | 963 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active