This is the current climate summary for station/object HA9OZD-20. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.22° C |
| Low Temperature | 19.44° C |
| Average Temperature | 22.67° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 963 mm |
| Lowest Pressure | 959 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.67° C |
| Low Temperature | 21.11° C |
| Average Temperature | 23.33° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 964 mm |
| Lowest Pressure | 962 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 27.22° C | 26.67° C | 25.56° C | 22.22° C | 21.67° C | 22.22° C | 20.56° C |
| Low Temperature | 19.44° C | 21.11° C | 16.67° C | 15.56° C | 15.56° C | 15.56° C | 13.33° C |
| Average Temperature | 22.67° C | 23.33° C | 20.06° C | 18.57° C | 18.04° C | 18.36° C | 16.6° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 963 mm | 964 mm | 963 mm | 963 mm | 962 mm | 959 mm | 957 mm |
| Lowest Pressure | 959 mm | 962 mm | 961 mm | 961 mm | 959 mm | 956 mm | 954 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active