This is the current climate summary for station/object E22ZMG-10. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 37.22° C |
| Low Temperature | 31.67° C |
| Average Temperature | 35.65° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 976 mm |
| Lowest Pressure | 970 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 37.78° C |
| Low Temperature | 31.67° C |
| Average Temperature | 35.61° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 977 mm |
| Lowest Pressure | 971 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 | Mon May 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 37.22° C | 37.78° C | 36.67° C | 36.67° C | 36.11° C | 36.67° C | 37.22° C |
| Low Temperature | 31.67° C | 31.67° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.11° C | 31.11° C | 32.22° C |
| Average Temperature | 35.65° C | 35.61° C | 34.55° C | 34.17° C | 34.54° C | 34.87° C | 35.67° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 976 mm | 977 mm | 977 mm | 976 mm | 974 mm | 971 mm | 971 mm |
| Lowest Pressure | 970 mm | 971 mm | 971 mm | 971 mm | 968 mm | 965 mm | 965 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active