This is the current climate summary for station/object VU2JHM-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 29.44° C |
| Average Temperature | 29.77° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 913 mm |
| Lowest Pressure | 909 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.11° C |
| Low Temperature | 30° C |
| Average Temperature | 30.25° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 913 mm |
| Lowest Pressure | 907 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30° C | 31.11° C | 30.56° C | 30.56° C | 30° C | 30.56° C | 31.11° C |
| Low Temperature | 29.44° C | 30° C | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 28.89° C | 29.44° C |
| Average Temperature | 29.77° C | 30.25° C | 30.01° C | 29.74° C | 29.8° C | 29.83° C | 30.25° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 913 mm | 913 mm | 912 mm | 913 mm | 913 mm | 912 mm | 911 mm |
| Lowest Pressure | 909 mm | 907 mm | 907 mm | 908 mm | 910 mm | 909 mm | 906 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active