This is the current climate summary for station/object IR3AS. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 22.78° C |
| Low Temperature | 12.22° C |
| Average Temperature | 15.59° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (5.81 m/s) |
| Highest Pressure: | 875 mm |
| Lowest Pressure | 870.8 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 22.22° C |
| Low Temperature | 11.67° C |
| Average Temperature | 15.84° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (7.6 m/s) |
| Highest Pressure: | 876.6 mm |
| Lowest Pressure | 871.5 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 22.78° C | 22.22° C | 23.33° C | 23.89° C | 20.56° C | 18.89° C | 12.78° C |
| Low Temperature | 12.22° C | 11.67° C | 9.44° C | 7.22° C | 6.11° C | 5° C | 3.33° C |
| Average Temperature | 15.59° C | 15.84° C | 14.67° C | 12.52° C | 10.58° C | 9.33° C | 6.66° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 875 mm | 876.6 mm | 874.1 mm | 870 mm | 870 mm | 868.3 mm | 864.5 mm |
| Lowest Pressure | 870.8 mm | 871.5 mm | 868.7 mm | 866.4 mm | 865.5 mm | 863.4 mm | 859.1 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active