This is the current climate summary for station/object DF1OA-15. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.11° C |
| Low Temperature | 15° C |
| Average Temperature | 19.63° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1023 mm |
| Lowest Pressure | 1021 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 18.33° C |
| Average Temperature | 23.76° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1022 mm |
| Lowest Pressure | 1017 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 | Mon May 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 26.11° C | 30° C | 30.56° C | 30° C | 24.44° C | 20° C | 19.44° C |
| Low Temperature | 15° C | 18.33° C | 16.11° C | 12.78° C | 13.33° C | 13.89° C | 8.33° C |
| Average Temperature | 19.63° C | 23.76° C | 22.67° C | 20.2° C | 17.25° C | 16.23° C | 13.89° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1023 mm | 1022 mm | 1018 mm | 1019 mm | 1018 mm | 1014 mm | 1008 mm |
| Lowest Pressure | 1021 mm | 1017 mm | 1017 mm | 1017 mm | 1014 mm | 1007 mm | 1006 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active