This is the current climate summary for station/object HS5HBQ-1. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 32.78° C |
| Low Temperature | 32.78° C |
| Average Temperature | 32.78° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 974 mm |
| Lowest Pressure | 973 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 34.44° C |
| Low Temperature | 31.67° C |
| Average Temperature | 33.08° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 975 mm |
| Lowest Pressure | 971 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 32.78° C | 34.44° C | 35.56° C | 35° C | 33.89° C | 33.89° C | 35° C |
| Low Temperature | 32.78° C | 31.67° C | 32.22° C | 31.11° C | 30.56° C | 31.11° C | 31.11° C |
| Average Temperature | 32.78° C | 33.08° C | 33.88° C | 33.96° C | 32.45° C | 32.55° C | 33.07° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 974 mm | 975 mm | 975 mm | 976 mm | 976 mm | 975 mm | 974 mm |
| Lowest Pressure | 973 mm | 971 mm | 970 mm | 971 mm | 971 mm | 970 mm | 967 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active