This is the current climate summary for station/object DJ2KUA-6. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 22.22° C |
| Low Temperature | 21.67° C |
| Average Temperature | 21.85° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1075 mm |
| Lowest Pressure | 1075 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 37.22° C |
| Low Temperature | 16.11° C |
| Average Temperature | 25.4° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1082 mm |
| Lowest Pressure | 1075 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 22.22° C | 37.22° C | 33.33° C | 33.89° C | 35.56° C | 32.22° C | 29.44° C |
| Low Temperature | 21.67° C | 16.11° C | 16.67° C | 15.56° C | 14.44° C | 11.67° C | 13.33° C |
| Average Temperature | 21.85° C | 25.4° C | 24.36° C | 24.12° C | 23.37° C | 21.37° C | 20.18° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1075 mm | 1082 mm | 1084 mm | 1082 mm | 1080 mm | 1081 mm | 1082 mm |
| Lowest Pressure | 1075 mm | 1075 mm | 1081 mm | 1080 mm | 1078 mm | 1078 mm | 1079 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active