This is the current climate summary for station/object VU2CHR-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30° C |
| Low Temperature | 30° C |
| Average Temperature | 30° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 918 mm |
| Lowest Pressure | 917 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 33.33° C |
| Low Temperature | 30° C |
| Average Temperature | 31.72° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 917 mm |
| Lowest Pressure | 911 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30° C | 33.33° C | 32.78° C | 32.22° C | 31.67° C | 32.78° C | 32.78° C |
| Low Temperature | 30° C | 30° C | 30° C | 28.89° C | 30° C | 28.89° C | 29.44° C |
| Average Temperature | 30° C | 31.72° C | 31.52° C | 30.65° C | 30.76° C | 30.68° C | 31.45° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 918 mm | 917 mm | 916 mm | 916 mm | 917 mm | 916 mm | 915 mm |
| Lowest Pressure | 917 mm | 911 mm | 912 mm | 912 mm | 913 mm | 913 mm | 909 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active