This is the current climate summary for station/object YO8KGT-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 18.33° C |
| Low Temperature | 17.22° C |
| Average Temperature | 17.71° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (1.34 m/s) |
| Highest Pressure: | 950 mm |
| Lowest Pressure | 949 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 31.11° C |
| Low Temperature | 13.33° C |
| Average Temperature | 22.07° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (5.36 m/s) |
| Highest Pressure: | 955 mm |
| Lowest Pressure | 948 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 18.33° C | 31.11° C | 28.33° C | 26.67° C | 26.67° C | 23.33° C | 21.67° C |
| Low Temperature | 17.22° C | 13.33° C | 15° C | 11.67° C | 12.78° C | 13.89° C | 13.33° C |
| Average Temperature | 17.71° C | 22.07° C | 21.07° C | 19.4° C | 18.85° C | 17.61° C | 15.96° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 950 mm | 955 mm | 955 mm | 956 mm | 956 mm | 954 mm | 950 mm |
| Lowest Pressure | 949 mm | 948 mm | 952 mm | 953 mm | 953 mm | 948 mm | 945 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active