This is the current climate summary for station/object SR3WXA. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.11° C |
| Low Temperature | 12.22° C |
| Average Temperature | 19.36° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1032 mm |
| Lowest Pressure | 1028 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.33° C |
| Low Temperature | 15.56° C |
| Average Temperature | 21.57° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1029.4 mm |
| Lowest Pressure | 1025.2 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 | Mon May 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 26.11° C | 28.33° C | 26.11° C | 21.67° C | 20.56° C | 23.33° C | 21.11° C |
| Low Temperature | 12.22° C | 15.56° C | 13.33° C | 11.67° C | 12.78° C | 12.22° C | 8.89° C |
| Average Temperature | 19.36° C | 21.57° C | 19.4° C | 17.51° C | 16.61° C | 17.95° C | 14.79° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1032 mm | 1029.4 mm | 1030.3 mm | 1030.1 mm | 1027.3 mm | 1022.8 mm | 1020.2 mm |
| Lowest Pressure | 1028 mm | 1025.2 mm | 1026.7 mm | 1027.2 mm | 1022.6 mm | 1020.2 mm | 1016.8 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active