This is the current climate summary for station/object HI7APW-13. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.33° C |
| Low Temperature | 21.67° C |
| Average Temperature | 24.87° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1019 mm |
| Lowest Pressure | 1016 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 28.33° C |
| Low Temperature | 21.67° C |
| Average Temperature | 24.97° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (23.69 m/s) |
| Highest Pressure: | 1018 mm |
| Lowest Pressure | 1015 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 28.33° C | 28.33° C | 29.44° C | 28.33° C | 28.33° C | 28.33° C | 28.33° C |
| Low Temperature | 21.67° C | 21.67° C | 21.67° C | 21.67° C | 22.22° C | 21.67° C | 21.11° C |
| Average Temperature | 24.87° C | 24.97° C | 24.87° C | 24.99° C | 24.85° C | 24.62° C | 24.51° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1019 mm | 1018 mm | 1019 mm | 1019 mm | 1017 mm | 1017 mm | 1018 mm |
| Lowest Pressure | 1016 mm | 1015 mm | 1016 mm | 1016 mm | 1015 mm | 1015 mm | 1015 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active