This is the current climate summary for station/object SV2SNY-2. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 21.11° C |
| Average Temperature | 26.21° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1043 mm |
| Lowest Pressure | 1038 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 27.78° C |
| Low Temperature | 20° C |
| Average Temperature | 24.16° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 1044 mm |
| Lowest Pressure | 1041 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 | Tue May 19 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30.56° C | 27.78° C | 28.33° C | 27.22° C | 27.22° C | 29.44° C | 27.22° C |
| Low Temperature | 21.11° C | 20° C | 20° C | 20° C | 21.67° C | 20.56° C | 17.78° C |
| Average Temperature | 26.21° C | 24.16° C | 23° C | 22.94° C | 24.1° C | 24.74° C | 22.34° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1043 mm | 1044 mm | 1043 mm | 1039 mm | 1035 mm | 1034 mm | 1034 mm |
| Lowest Pressure | 1038 mm | 1041 mm | 1039 mm | 1035 mm | 1033 mm | 1030 mm | 1031 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active