This is the current climate summary for station/object HS3MXC-4. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 30.56° C |
| Low Temperature | 30° C |
| Average Temperature | 30.15° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 993 mm |
| Lowest Pressure | 992 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 37.78° C |
| Low Temperature | 27.78° C |
| Average Temperature | 31.14° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (0 m/s) |
| Highest Pressure: | 995 mm |
| Lowest Pressure | 990 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 | Wed May 20 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 30.56° C | 37.78° C | 40° C | 39.44° C | 38.33° C | 35.56° C | 36.67° C |
| Low Temperature | 30° C | 27.78° C | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 29.44° C | 28.89° C |
| Average Temperature | 30.15° C | 31.14° C | 34.63° C | 34.08° C | 33.05° C | 31.75° C | 32.12° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 993 mm | 995 mm | 995 mm | 997 mm | 996 mm | 996 mm | 994 mm |
| Lowest Pressure | 992 mm | 990 mm | 989 mm | 991 mm | 992 mm | 992 mm | 990 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active