This is the current climate summary for station/object YS1AHL-32. Daily values are determined by calculating the stations local timezone. If no readings are displayed in any of the tables below it means there has not been enough weather information collected for that period.
| Today's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 21.11° C |
| Low Temperature | 17.22° C |
| Average Temperature | 18.41° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (14.31 m/s) |
| Highest Pressure: | 1010 mm |
| Lowest Pressure | 1008 mm |
| Yesterday's Weather | |
|---|---|
| High Temperature | 26.11° C |
| Low Temperature | 7.22° C |
| Average Temperature | 17.9° C |
| Rain: | 0 mm |
| Wind (Gust): | 0 m/s (15.65 m/s) |
| Highest Pressure: | 1018 mm |
| Lowest Pressure | 1009 mm |
| Weather for the Past Week | Today | Yesterday | Mon May 25 | Sun May 24 | Sat May 23 | Fri May 22 | Thu May 21 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Temperature | 21.11° C | 26.11° C | 15.56° C | 12.22° C | 18.89° C | 17.78° C | 14.44° C |
| Low Temperature | 17.22° C | 7.22° C | 7.22° C | 8.33° C | 1.11° C | -1.67° C | 2.22° C |
| Average Temperature | 18.41° C | 17.9° C | 11.61° C | 10.03° C | 11.57° C | 8.78° C | 7.52° C |
| Rain: | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm | 0 mm |
| Wind: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Wind Gust: | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s | 0 m/s |
| Highest Pressure: | 1010 mm | 1018 mm | 1024 mm | 1033 mm | 1033 mm | 1032 mm | 1029 mm |
| Lowest Pressure | 1008 mm | 1009 mm | 1016 mm | 1024 mm | 1030 mm | 1027 mm | 1019 mm |
Link directly to this page:
RX
Time Travel Active